Řešení

Měřte kvalitu vzduchu
venku i uvnitř

Více

Polétavý prach je neviditelný problém

Dostupné informace o kvalitě ovzduší často neodpovídají skutečnosti v místě vašeho pobytu nebo tam, kde tyto informace potřebujete. Prach se šíří prouděním vzduchu velmi nepředvídatelně. Ve městech se může stav ovzduší lišit vlivem počasí a lokality až v řádech desítek procent, a to i když jsou ulice hned vedle sebe.

Platforma Perfect-Air umožňuje měření stavu znečištění přímo u vás doma, na chatě nebo
na pracovišti. Poskytuje zcela nový
a personalizovaný způsob monitorování nebezpečných látek v ovzduší prostřednictvím výkonné stanice. Data jsou zpracována a spolu s důležitými informacemi zobrazena na mapě Perfect-Air.

Segmentová řešení

 • Smart Cities

  Získejte přístup k nejlepším technologiím předpovídání znečištění ovzduší a informujte své občany včas.

 • Zdraví & Sport

  Pomozte svým uživatelům vyhnout se nadměrnému vystavení znečištěnému ovzduší a posílejte jim předpovědi a upozornění v reálném čase.

 • Reality

  Díky nejnovější analýze údajů o kvalitě ovzduší budete vědět, kde je ve vašem městě nejčistší vzduch. Vaši klienti tuto informaci ocení.

 • Chytrá zařízení

  Všechny aktuální naměřené údaje z ovzduší máte na jednom místě a vždy po ruce v přehledné aplikaci.

 • Společnost & Výzkum

  Využijte a zpracovávejte spolehlivá a přesná data o kvalitě ovzduší ve vašem městě pro plánování aktivit nebo výzkumnou činnost.

 • Péče o pleť

  Aktuální data o stavu ovzduší usnadní uživatelům výběr vhodné kosmetiky a péče ke zmírnění stárnutí a negativních vlivů.

APLIKACE PRO LEPŠÍ ŽIVOT

Získejte přístup k nejpřesnějšímu monitorování a předpovídání kvality ovzduší po celém světě.

Jak to funguje

 • 1.

  Integrujeme hydrometeorologická data z několika vrstev - počasí, vítr, pyl, geografické údaje, údaje o dopravě a data z družic.

 • 2.

  Odolné monitorovací stanice rozmístěné po celém světě kalibrují data získaná z družic. Díky tomu máme nejpřesnější hyperlokální data.

 • 3.

  Naměřená data následně zpracováváme pomocí našeho algoritmu.

 • 4.

  Pomocí umělé inteligence dokážeme zobrazovat předpovědi s velkou přesností včetně historických údajů. Tyto údaje vám poskytujeme v přehledné a snadno srozumitelné formě.

MAPA

V datech se neztratíte

Údaje o kvalitě ovzduší jednoduše kdykoliv zobrazíte na mapě a najdete konkrétní místo, které vás v tu chvíli zajímá. Díky indexu kvality ovzduší ihned uvidíte, jak na tom lokalita je.

Staňte se součástí komunity — získejte nejpřesnější data

Newsletter

Od myšlenek k činům, sledujte náš Airletter